вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

До відома водокористувачів!

📌 З 28 вересня 2020 року на порталі електронних послуг Держводагентства запущено модуль подання онлайн - звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна).

📌 Відтепер подавати звіт 2-ТП-водгосп (річний) можна скориставшись електронною послугою онлайн-звітування Держводагенства через особистий електронний кабінет на сайті: https://e-services.davr.gov.ua.

📌 Перехід на електронну форму звітування дозволить зменшити фінансові та часові витрати водокористувачів на логістиці, а в умовах карантинних обмежень – дозволить убезпечити населення від захворювання.

📌 Окрім цього, запровадження е-звітності мінімізує кількість помилок у звітах – в онлайн - формі передбачено автоматичну перевірку формату та логічний контроль сум.

📌 Проект наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» за посиланням:http://www.drs.gov.ua/.../uploads/2020/09/7998_0_19-20.pdf

Коментарі закриті.