вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

До уваги водокористувачів! Подання Е-звітності про використання води

До 1 лютого 2021 року триває прийом звітності про використання води. Подати звіт за формою 2ТП-водгосп (річна) тепер можна через електронний кабінет водокористувача на порталі електронних послуг Держводагентства за посиланням: e-services.davr.gov.ua.

Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води, водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування і т.ін.

Переваги подання Е-звітності:

економія часу і коштів на логістиці;
безпека в умовах карантинних обмежень;
мінімізація кількості помилок у звітах (в онлайн-формі передбачено автоматичну перевірку формату та логічний контроль сум);
прозорість надання послуги (заявник бачитиме всі етапи проходження свого звіту та його статус);
збереження довкілля (зменшуючи кількість паперового документообігу, ми дбаємо про природні ресурси).
Запровадження онлайн-звітності – це перший крок до публікації інформації щодо водокористування у форматі відкритих даних та більш якісного моніторингу користування водними ресурсами в Україні – з боку як державних органів, так і громадськості.

Водокористувачі Донецької області можуть отримати консультацію з питань подання звітності у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів:

відділі водних відносин та ведення водного кадастру за телефоном: (057)702-20-52, 097-466-34-82 або 095-914-05-02 e-mail: vodresrovr@i.ua

Примітка: Послуга онлайн-звітування розроблена Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації та Державним агентством водних ресурсів, за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Проєкт реалізовано спільно з Фондом Східна Європа.

Коментарі закриті.