вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

«Сіверський Донець – очима молоді»

14 червня 2021 року в приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області відбулося урочисте нагородження переможців та призерів 14-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2020 по Харківській області.

     Вже 14 років поспіль цей творчий конкурс проводиться Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів  за сприяння Державного агентства водних ресурсів України.

    До участі запрошуються учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!

Цього року на конкурс надійшло понад 500 творчих робіт. З них майже третина – від Харківської області. Це малюнки і фотографії, мотиваційні розробки і літературні твори, дослідницькі роботи і виховні заходи.

Такі  творчі доробки  допоможуть привернути увагу широкого загалу до проблем водних ресурсів.  Адже найкращі з них увійшли до збірки-альманаху «Ми пишемо чорним по синьому…», а також представлені у свіжому випуску всеукраїнського журналу «Водне господарство України».     

Вітаємо талановиту, а головне – екологічно активну молодь Харківщини! Вітаємо всіх, хто справді турбується про стан довкілля, про чистоту берегів та якість води у водних об’єктах регіону!

Коментарі закриті.