вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

Ми – за чисті Уди!

3 липня 2021 року представники Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області під керівництвом начальника Офісу Дениса Ткачова приєднались до участі у екологічній акції «Чисті Уди», що відбулася поблизу селища Бабаї Харківського району Харківської області.

Річка Уди відповідно до 79 ст. Водного кодексу України відноситься до категорії середніх річок. Вона має важливе значення у житті мешканців Харківської області як місце відпочинку.

Сміттєвий острів в руслі річки Уди з’явився ще декілька років тому. В цьому місці утворився затор  із повалених дерев. Старі дерева,  падаючи у воду, затримуються на цій ділянці та збирають побутове сміття, яке зносить течія.

Все частіше увагу громадськості привертає екологічний стан поверхневих водних об‘єктів. Завдяки активістам проводяться акції з очищення берегової смуги або самого водного об’єкту, які з кожним роком стають дедалі популярнішими. Екологію оточуючого середовища можуть покращувати  не тільки законопроекти та великі грошові затрати. Кожна людина взмозі позитивно вплинути на екологічний стан -  викинути сміття в урну, а не під кущ або в річку, прибрати за собою місце відпочинку на природі, адже це не складно! Кожному з нас це посилам!

Тож  не забуваймо про дбайливе ставлення до наших водойм!

Всих небайдужих призиваємо приєднуватися до подібних акцій.

Бережімо природу разом!

Коментарі закриті.