вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

16 вересня відбулась технічна нарада щодо підвищення ефективності використання зрошувальної системи у ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський»

На  технічній раді були розглянуті питання стосовно підсумків виконання договору  про надання послуг  з подачі води на полив  с/г культур у 2016 році.Заходи щодо усунення недоліків минулого поливного сезону та заходи по підготовці до поливного сезону 2017 року.

З метою підвищення ефективного виконання  умов договору  на подачу води та  покращення виконання  деяких пунктів договору  у 2017 році, в тому числі:

  1. дотримання чіткого виконання заявок ПАТ «Агрокомбінат  «Слобожанський» по подачі води Харківським МУВГ.  З метою гарантованого забезпечення Харківського МУВГ  електроенергією,ПАТ «Агрокомбінат  «Слобожанський» подати Харківському МУВГ до 20 жовтня 2016 року  заявку на подачу води в 2017 році, з розбивкою по місяцях ,  для розрахунку і отримання лімітів на граничне споживання електроенергії;
  2.   Харківським МУВГ забезпечувати  необхідною кількістю електроенергії для НС-1  і  НС-2 та ГНС Леб'язької  зрошувальної системи, виключивши несанкціоновані  виключення живлення електроенергією;
  3. забезпечення чистою водою та звільненню від мулу  басейна-змішувача  у 2016 році у повному обсязі спільно  з  ПАТ «Агрокомбінат  «Слобожанський»   і  Харківському МУВГ,    що забезпечить потребу 2000 м3/год.  змішуваної води для зрошувальної системи.

22 137 Відповіді