вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

Е-послуги крокують у водний сектор

 

✔️Сьогодні розпочав роботу семінар, у рамках якого відбудеться презентація тестової версії «Е-дозволу».

Зокрема, Головою Держводагентства Ірина Овчаренко було анонсовано про можливість найближчим часом отримувати дозволи на спеціальне водокористування в електронному вигляді.

✔️Це насамперед спростить життя бізнесу, дозволить просто і швидко отримувати необхідний дозвіл. Адже за допомогою послуги «е-дозвіл» можна буде самостійно, не витрачаючи зайвого часу, отримати або анулювати дозвіл на спеціальне водокористування.

✔️Розпочинаючи роботу семінару, Ірина Овчаренко презентувала основні здобутки Держводагентства на шляху впровадження європейського законодавства в українському водному секторі.

✔️Зокрема, зазначила: «За останні роки Держводагентством було напрацьовано не лише 📜законодавчу базу, а і реформовано структуру галузі водного господарства, впроваджено інноваційні зміни у сфері моніторингу вод, які вже почнуть діяти з 1 січня 2019 року, відкрито інформацію щодо якості води».

‼️«Держводагентством виконано величезний пласт завдань із запровадження європейських підходів в управління водними ресурсами. Тепер черга за регіональним водним менеджментом, бо саме практичне впровадження цих змін і є основою втілення європейських реформ в українську водну сферу», - зазначила Ірина Овчаренко, звертаючись до водників.

✔️Крім того, під час семінару буде проведено практичні навчання, зокрема, які стосуватимуться опануванню принципів роботи у тестовій версії «Е-дозволу» та системі електронного документообігу «АСКОД», представлено інформацію щодо розвитку логістичної інфраструктури водних ресурсів, принципів гідрографічного районування тощо.

20 315 Відповіді