вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

         Працівники регіонального  Офісу водних ресурсів у Харківській області  та його структурних підрозділів взяли участь у проведенні Дня довкілля  під лозунгом  «Чисте довкілля – краще життя!», основною метою якого є покращення становища навколишнього середовища та привернення уваги населення до екологічних проблем.

          Керівники  провели з працівниками  Офісу роз’яснювальну  роботу  щодо важливості прийняття участі  в проведенні Дня довкілля, яке спрямоване на збереження  навколишнього середовища.  Тільки  спільними зусиллями ми зможемо  зберегти  нашу планету для нащадків!

         На експлуатаційних дільницях Офісу та прилеглих до них територій  було проведено прибирання сміття, сухого листя та трави,  виконано   обрізання та обкопування дерев.  З метою озеленення території здійснена висадка саджанців дерев, декоративних кущів, квітів. Також проводилось прибирання від сміття прибережної смуги Трав’янського водосховища.

Працівниками Трав’янської  дільниці було приведено до належного естетичного та санітарного стану джерело «Муром», що розташоване у поймі річки Муром  біля Муромської ГНС, а саме розчищено та розширено проходи до джерела, очищено прилеглу територію від сміття та чагарників.

Коментарі закриті.