вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

Всесвітній день охорони праці

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.  За оцінками Міжнародної організації праці щорічно у світі відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, з них більше 2 мільйонів – смертельні.

     Для запобігання нещасним випадкам на виробництві розробляються відповідні інструкції, приписи, правила з техніки безпеки, систематичний інструктаж працівників, але навіть це не може повністю запобігти так званому «людському фактору». Статистика свідчить, що найбільш часті випадки травматизму на виробництві відбуваються наприкінці робочого дня, в кінці робочого тижня, рідше перед обідньою перервою.  

    Міжнародна організація праці  оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також для  просування культури охорони праці та сприяння  зниженню виробничого травматизму на робочому місці.

     У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

     В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006  від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Колеги, дотримуйтесь правил з техніки безпеки!

Коментарі закриті.