вул. Космічна, 21, 1-й під’їзд, 4-й поверх, м. Харків, 61145.
Україна

9 травня -День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна (1939-1945рр.) – наймасштабніша та найбільш кривава і жорстока війна в історії людства (загальні людські втрати оцінюються від 50 до 80 мільйонів осіб, з них 8 - 10млн. – мешканці України), яка відзначилася численними масовими вбивствами і злочинами проти людяності.

     Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.  

     Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Але не менше заслуговують на увагу та пам’ять інші, кого торкнулась війна – військовополонені, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села. Війна це не лише танки, гармати і видовищні бої – війна це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. 

     День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією.  Найважливішим підсумком війни має бути  вміння цінувати мир, категорично захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.

      Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге. Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні!

Коментарі закриті.